Kategorija proizvoda
Kontaktiraj nas

Kancelarija Mob: +8618002480485

Kancelarija Tel: + 86-024-31140175

Kancelarija Fax: + 86-024-22845391

E-mail: info@eoexport.com

Optički kabl

MTP / MPO optički kabel

MTP / MPO optički kabel

MTP / MPO optički kablovi i drugi srodni proizvodi su sada na tržištu. MTP / MPO optički kablovi u centrima za prenos podataka igraju važnu ulogu u kablovima izuzetno visoke gustine.... Pošaljite upit
Detalji o proizvodu

图标 1.jpg

Broj mrežnih veza u centrima podataka brzo raste. Tradicionalni kablovi od vlakana mogu učiniti da je centar za prenos podataka teško upravljiv. Za rešavanje ovog problema, centri za podatke moraju da postignu ultra-visoku gustinu u kablovima kako bi se prilagodili potrebama svih kablova. MTP / MPO optički kablovi, koji povezuju 8, 12 ili 24 vlakna u jednom interfejsu, dokazano su praktično rešenje. Uključujući 40GBASE-SR4 i 100GBASE-SR10 standard, ovaj proizvod je približno iste veličine kao SC konektor, ali može da primi 8, 12 ili 24 vlakna, na taj način nudi uštedu u kartici kola i rack prostora.

MTP / MPO optički kablovi se sastoje od MTP / MPO konektora i optičkih kablova, dok se drugi konektori poput LC mogu pronaći iu nekim vrstama MTP / MPO kablova. Korišćeni kablovi su generalno OM3 i OM4, koji su laserski optimizovani višestruki optički vlakovi. Važno je imati sveobuhvatno razumijevanje MTP / MPO konektora (poznatih kao pritisak na više vlakana, a također i kao višestruki potisk).

Proizvodi MTPMPO Fiber Optic Cable.jpg图标 3.jpg

认证 .png

图标 4.jpg

Proces proizvodnje MTP / MPO optičkog kabla

流程图 .png

图标 5.jpg

公司 详情

图标 6.jpg

1.Koji je vaš datum isporuke?

O: Datum isporuke je oko 5-7 dana od dana prijema plaćanja.

2.Koji su vaši uslovi plaćanja?

O: 30% depozit unapred i 70% ravnoteža prije isporuke.

3. Da li možete poslati besplatne uzorke?

O: Da, dostupni su besplatni uzorci; samo treba platiti troškove isporuke.

图标 7.jpg

Naši uobičajeni načini pakovanja MTP / MPO optičkog kabla su sledeći, ILI to može biti zahtjev kupca.

包装 运输 .png

Upit
Hot Tags: MTP / MPO optički kablov, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, kotacija, prilagođena
Srodni proizvodi
  • Newsletter
  • Kategorija proizvoda
  • Kontaktiraj nas

    Kancelarija Mob: +8618002480485

    Kancelarija Tel: + 86-024-31140175

    Kancelarija Fax: + 86-024-22845391

    E-mail: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co, Ltd Sva prava pridržana.