Kategorija proizvoda
Kontaktiraj nas

Kancelarija Mob: +8618002480485

Kancelarija Tel: + 86-024-31140175

Kancelarija Fax: + 86-024-22845391

E-mail: info@eoexport.com

Optički kabl

OM3 optički kabel

OM3 optički kabel

OM3 optički kabel idealan za LED / VCSEL. SC, ST i LC-LC kablovi za optička vlakna do 50 metara (164 stope) dostupni su u standardnim, LSZH, plenumskim ili jaknama izrađenim u SAD.... Pošaljite upit
Detalji o proizvodu

图标 1.jpg

OM3 optički kablovi koji se koriste za 10Gigabit Ethernet aplikacije. Ovi proizvodi se nazivaju i multimod OM3 10G Aqua optički kablovi. Naši OM3 10G kablovi su različiti tipovi uključujući različite tipove konektora, strukturu kablova i dužinu kabla. Naše OM3 multimodno vlakno koje su u skladu sa standardima ISO / IEC 11801. Ovi kablovi se koriste za mrežu od 10Gbps kako bi zadovoljili zahtjeve kontinuiranog rasta visokih brzina prenosa podataka.

OM3 ima predloženu boju boje akvare. Kao OM2, njegova osnovna veličina je 50μm, ali je OM3 optički kabel optimizovan za lasersku opremu koja koristi manje modova svetlosti. Kao rezultat ove optimizacije, sposoban je pokrenuti 10 Gigabit Ethernet dužine do 300 metara. Od svog osnivanja, proizvodne tehnike poboljšale su ukupne mogućnosti OM3-a kako bi omogućili njegovu upotrebu sa 40 Gigabit i 100 Gigabit Ethernet do 100 metara. 10 Gigabit Ethernet je njegova najčešća upotreba.

产品 图片 OM3 Fibre Optic Cable.jpg图标 3.jpg

认证 .png

图标 4.jpg

Proces proizvodnje OM3 optičkog kabla

流程图 .png

图标 5.jpg

公司 详情

图标 6.jpg

1.Koji je vaš datum isporuke?

O: Datum isporuke je oko 5-7 dana od dana prijema plaćanja.

2.Koji su vaši uslovi plaćanja?

O: 30% depozit unapred i 70% ravnoteža prije isporuke.

3. Da li možete poslati besplatne uzorke?

O: Da, dostupni su besplatni uzorci; samo treba platiti troškove isporuke.

图标 7.jpg

Naši uobičajeni načini pakovanja za OM3 optičko-optički kabl su slijedeći, ILI to može biti zahtjev kupca.

包装 运输 .png

Upit
Hot Tags: OM3 optički kabl, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, kotacija, prilagođeni
Srodni proizvodi
  • Newsletter
  • Kategorija proizvoda
  • Kontaktiraj nas

    Kancelarija Mob: +8618002480485

    Kancelarija Tel: + 86-024-31140175

    Kancelarija Fax: + 86-024-22845391

    E-mail: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co, Ltd Sva prava pridržana.